Hodnocení

Přednášela jsem na uzavřených prezenčních seminářích pro tyto obce, města či sdružení:

  • Sedlčany, Dačice, MČ Praha 4, Štramberk, Králíky, Strakonice, Kyjovské Slovácko, Trutnov, Nově město na Moravě, Holešov, Frýdlant nad Ostravicí, MČ Černovice, Adamov, …

Mám bohaté zkušenosti i s online formou vzdělávání (zejména pak v projektu Svazu měst a obcí s názvem ESO).

Výňatky z různých hodnocení v průběhu let 2022–2023:

  • Paní lektorka je inspirativní, ráda přijdu i na další školení, skvělý projev lektora, skvělé myšlenky
  • Více takových seminářů, pro lektora – velmi příjemné vystupování, zábavná forma, těším se na další školení, přestože by se téma semináře mohlo jevit jako téma nezáživné, lektorka jej dokázala učinit atraktivním, děkuji, velmi příjemné i poučné, velmi příjemný výklad, příklady z praxe, super, více takových příjemných lektorů,  přístup a způsob výkladu paní magistry, je vidět, že i nezáživné téma se dá velice poutavě přiblížit posluchačům, byla úžasná, velmi oceňuji lehkost bytí paní lektorky.
  • lektorka úžasná, milá, srozumitelný výklad, lektorka úžasná, milá, srozumitelný výklad, nezáživnou skartaci našeho s, Přestože by se téma semináře mohlo jevit jako téma nezáživné, lektorka jej dokázala učinit atraktivním, skartaci stavebního úřadu budeme řešit s betonovou lehkostí.
  • byla jsem na vašem semináři na téma Adaptace zaměstnanců, seminář se mi velice líbil a přinesl mi do nové pracovní pozice spoustu informací a podnětů.
  • moc a moc děkuji za zaslanou prezentaci a ještě jednou musím poděkovat za úžasnou přednášku k Náboru a Adaptaci zaměstnanců. Mám v plánu určité věci použít. Ze srdce Vám přeji mnoho úspěchů jako tajemnici i jako lektorce. Jste člověk na správném místě.